Spotkanie z Wydziałową grupą ds. promocji

Drodzy Studenci,
wydziałowa grupa ds. promocji serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące nowych inicjatyw kierowanych do studentów, które odbędzie się 25 kwietnia (środa) o godz. 9:30 w auli Rady Wydziału (A5, 2. piętro).
Chcemy w luźnej atmosferze porozmawiać m.in. o planach zorganizowania Dnia Studenta naszego Wydziału. Interesuje nas Wasza opinia, oczekiwania i sugestie dotyczące przebiegu tego wydarzenia. Zależy nam na tym, by planowana impreza przebiegała wg schematu, który zainteresuje studentów, dlatego będziemy wdzięczni za wszystkie propozycje dotyczące terminu oraz sugerowanych atrakcji przygotowanych w ramach wydarzenia (tematyka, zaproszeni goście, udział firm zewnętrznych).
Zdajemy sobie sprawę, że zaproponowany termin spotkania kolidujący z końcówką porannych zajęć nie wszystkim może odpowiadać, niemniej jednak zachęcamy do pojawienia się w auli A5 nawet z kilku(nasto)minutowym poślizgiem. Spotkanie powinno potrwać ok. 25-30 minut.
Prosimy o przekazanie informacji o spotkaniu Waszym koleżankom i kolegom.
Wydziałowa grupa ds. promocji